Rewolucja w pracy multiagentów. Roboty na pomoc w kalkulacjach polis OC/AC

A gdyby każdy multiagent sprzedający polisy komunikacyjne miałby do dyspozycji narzędzie działające jak własna porównywarka online na taryfach agenta? Teraz wystarczy przeglądarka Google Chrome z rozszerzeniem InAgent, aby zaoszczędzić nawet 30 minut na tworzeniu kalkulacji polisy OC i AC dla klienta w kilku towarzystwach jednocześnie.
 

Praca agenta tylko na pozór wydaje się łatwa i prosta. Dlatego każde narzędzie, które mogłoby pomóc w lepszym pełnieniu jego obowiązków, będzie z pewnością dużym udogodnieniem. Za przykład podajemy InAgent – system, który nie tylko ułatwia pracę agenta, ale także powiększa grono jego klientów.

 

Dlaczego InAgent?
 

InAgent to system skierowany do agentów ubezpieczeniowych, który pomaga w poszerzeniu ich oferty. Daje on możliwość równoczesnego przeliczania cen polis i ich porównania w wielu różnych towarzystwach. Pozwala to na oferowanie klientom nie tylko znacznie tańszych, ale także lepiej dopasowanych do ich potrzeb polis.

 

Co wyróżnia system InAgent?
 

InAgent może przypominać systemy, na jakich pracują agenci ubezpieczeniowi, jednak daje on im znacznie więcej możliwości. Przede wszystkim porównuje ze sobą wiele ofert ubezpieczeń komunikacyjnych naraz przy użyciu tylko jednego formularza. Ich ilość jest uzależniona od liczby towarzystw, których oferty chce się zaprezentować klientowi.
 

Wyniki kalkulacji składek otrzymujemy niemal od razu, dodatkowo odpowiednio posortowane. Dzięki InAgent nie trzeba również za każdym razem wpisywać danych agenta, ponieważ raz zapisane w systemie, zostają zapamiętane.


 

Dane klientów czekają „bezpiecznie” w systemie


Program dla agenta ubezpieczeniowego InAgent
został tak skonstruowany, aby przechowywał wpisane do kalkulatora dane klientów na komputerze użytkownika. Dzięki temu dużo prostsze staje się kolejne przeliczenie ofert, bez konieczności ponownego uzupełniania wszystkich informacji. Wystarczy po prostu odszukać odpowiednią pozycję w systemie i sprawdzić oferty na ubezpieczenie samochodu. InAgent współpracuje z systemami towarzystw, dlatego też po wprowadzeniu i zapisaniu danych agenta będzie on mógł przydzielać swoje zniżki na polisy.


 

Współpraca z InAgent


Rozpoczęcie współpracy z systemem InAgent jest bardzo proste, a ze skonfigurowaniem dostępu poradzi sobie każdy. Podstawowym wymaganiem będzie posiadanie przeglądarki internetowej Google Chrome. Następnie należy założyć konto na stronie www.inagent.pl. Po weryfikacji w wiadomości zwrotnej otrzymamy link do strony startowej systemu wraz z loginem i hasłem. Po zalogowaniu należy wpisać posiadane kody agenckie. Po tej czynności można już wykonywać przeliczenia ofert dla swoich klientów.
 

(artykuł pochodzi ze strony najtaniejuagenta.pl, publikacja za zgodą autora)


 

Jak założyć konto?

1. Wejdź na stronę www.inagent.pl.
2. Załóż konto - należy podać imię i nazwisko, adres e-mail i telefon.
3. Poczekaj na weryfikację ze strony obsługi programu.
4. Sprawdź e-mail (również spam) z potwierdzeniem założenia konta. 

Nie zapomnij obejrzeć filmików instruktażowych, które krok po kroku pokażą, jak skonfigurować konto i wykonać pierwszą kalkulację.