O nas

System LEAD został stworzony w 2009 roku i od tamtej pory służy Agentom i Multiagentom jako dodatkowe narzędzie pracy, które w prosty sposób wspomaga poszerzanie portfela i bazy klientów. Trafiają do niego formularze klientów (w formie leadów) zainteresowanych ubezpieczeniem na życie, ubezpieczeniem zdrowotnym, grupowym lub firmowym.

Dla Towarzystw Ubezpieczeniowych, a także Managerów i Dyrektorów System LEAD może być rozwiązaniem wspierającym pozyskiwanie nowych Klientów lub platformą do wynagradzania najlepszych Agentów.

Jak zostać LEADożercą?


 
Od samego początku swego istnienia Portal rozwija się w dwóch kierunkach. Z jednej strony pomagamy klientom sprecyzować ich potrzeby ubezpieczeniowe poprzez rozmowę z wykwalifikowanym doradcą już na etapie weryfikacji. Z drugiej strony pragniemy sprostać potrzebom agentów, dlatego robimy wszystko, by dostarczyć klienta świadomego i zainteresowanego, co znacznie ułatwia rozmowy na późniejszym etapie. Dodatkowo pracujemy nad poprawieniem funkcjonalności i wydajności naszego systemu.