Jesteś tu pierwszy raz?
Jak to działa? Założ konto
Ponad 3000 formularzy miesięcznie!

O nas

System LEAD został stworzony przez firmę Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.. Istniejemy na rynku ubezpieczeniowym od 2006 roku. Oprócz edukowania klientów zainteresowanych ubezpieczeniami, staramy się także wspomagać pracę agentów. Informujemy o wydarzeniach z branży, wspieramy rozwój zawodowy i radzimy, jak stać się ubezpieczeniowym liderem. Naszą główną misją jest ułatwianie współpracy między agentem i klientami – w tym właśnie celu skonstruowaliśmy System LEAD.

System LEAD – prosty, skuteczny, wygodny.

O nas
Od samego początku swego istnienia, Portal rozwija się równocześnie w dwóch kierunkach. Z jednej strony zajmujemy się edukacją ubezpieczeniową – w prosty i zrozumiały sposób wyjaśniamy zawiłości i uzmysławiamy użytkownikom portalu ich potrzeby, aby byli świadomymi klientami towarzystw ubezpieczeń. Drugi kierunek działalności portalu wyznaczają potrzeby agentów. Nasze przedsięwzięcia na tym polu prezentuje poniższe kalendarium.

Kalendarium Ubezpieczeniaonline.pl

Czerwiec 2013 Według przeprowadzonych przez nas badań skuteczności naszej usługi potwierdziliśmy oszłamiającą skuteczność w postaci finalizacji 38% polis w przeciągu pierwszego miesiąca od kontaktu z naszymi agentami. Kolejnych 35% jest w trakcie podejmowania decyzji i deklaruje chęć zakupu w najbliższym czasie. Daje to blisko 75% skuteczność Systemu LEAD.
Maj
2013
System LEAD to narzędzie pracy dla każdego agenta. Niezależnie od wieku i stazu pracy, możesz pozyskiwać Klientów do swojego portfela Klientów. Choć specjalizujemy się w pozyskiwaniu LEAD-ów ubezpieczeń na życie, to równiez możemy się pochwalić zwiększoną ilością formularzy ubezpieczeń majątkowych.
Kwiecień
2013
Okres dynamicznych zmian zagościł w Systemie LEAD na dobre. W tym miesiącu udostępniliśmy formularze ubezpieczeń grupowych firm. Wynikiem stałych zmian stała się elastyczna usługa, w której każdy Agent znajdzie coś dla siebie. Formularze są dostępne już od złotówki. W przygotowaniu znajdują się nowe portale dotyczące ubezpieczeń mieszkań i firm. 
Marzec 2013 Po konsultacjach z naszymi Agentami, aby wyjśc na przeciw ich oczekiwaniom, wprowadziliśmy nowy model weryfikacji danych. Efekty pracy konsultantów są widoczne w Uwagach dla Agentów. Od tej pory kazda rozmowa z Klientem jest nagrywana. 
Styczeń 
2013
Styczeń okazał się rekordowym miesiącem pod względem ilości LEAD-ów. 3700 Klientów poszukiwało ubezpieczenia na życie w internecie.
2012 Podsumowując 2012 rok zanotowaliśmy 100% wzrost ilości LEAD-ów w stosunku do roku poprzedniego 2011
Kwiecień
2010
Wraz ze znacznym wzrostem popularności Systemu LEAD niezbędne stało się stworzenie osobnego portalu. Nowa szata graficzna i treści mają za zadanie zwiększyć komfort pracy aktualnych i nowych użytkowników Systemu.
Listopad 2009 By sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom agentów, stworzyliśmy na portalu www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl drugi katalog. Dzięki doskonale dobranej domenie i zoptymalizowanej funkcjonalności powstał wyjątkowy serwis, który pośredniczy pomiędzy klientami i agentami.
Marzec 2009 Ponieważ sami jesteśmy multiagentami ubezpieczeniowymi – od podszewki znamy zarówno potrzeby, jak i problemy pracowników tej branży. Stworzyliśmy więc System LEAD, wspomagający pracę agentów, ułatwiający pozyskiwanie nowych klientów i zdobywanie kontaktów.
Styczeń
2009
Z czasem portal Ubezpieczeniaonline.pl rozwinął się do tego stopnia, że koniecznym stało się stworzenie drugiego serwisu. Tak powstało www.ubezpieczenie.com.pl, portal informacyjno-edykacyjny, prezentujący m.in. poglądy zawodowców z branży ubezpieczeniowej – zarówno teoretyków, jak i praktyków, dziennikarzy, a także autorów ciekawych przedsięwzięć, projektów i opinii. Natomiast Ubezpieczeniaonline.pl. przekształcił się w pasaż oferujący kupno prostych ubezpieczeń przez Internet (m. in. turystycznych, pod kredyt).
Stale współpracujemy z wybitnymi ekspertami z branży ubezpieczeń i inwestycji, by ich wiedza i doświadczenie mogły pomóc innym. Tworzymy także dział porad dla menadżerów sprzedaży.
W ramach portalu Ubezpieczenie.com.pl powstało także Forum społecznościowe.
Wrzesień
2008
Na portalu Ubezpieczeniaonline.pl powstał Katalog Agentów pośredniczący pomiędzy agentami i klientami. Katalog umożliwia osobom, które chcą kupić polisę osobiście (nie za pośrednictwem Internetu), znalezienie agenta w ich najbliższej okolicy.
Czerwiec 2008 Na zlecenie tworzymy strony internetowe dla agentów, zoptymalizowane pod kątem specyficznych potrzeb agenta ubezpieczeniowego (zawierają one specjalne formularze, poradniki, informacje związane z ubezpieczeniami).
Maj 2007 Rozwijamy ścieżki współpracy – powstał Panel Agenta na portalu Ubezpieczeniaonline.pl. To zamknięta strefa serwisu, niedostępna dla osób spoza branży. Dzięki Panelowi agenci mogli pośredniczyć w promowaniu produktów ubezpieczeniowych, których nie mają w swojej ofercie. 
Październik 2006 Stworzyliśmy pierwszy na polskim rynku portal dla agentów i klientów: Ubezpieczeniaonline.pl. Misją, która nam przyświecała przy tworzeniu tego serwisu, było wspomaganie rozwoju zawodowego agentów i ułatwienie im kontaktów z klientami. Na naszych stronach znaleźć można zarówno porady dla początkujących agentów, jak i wskazówki dla zawodowców obeznanych z tą branżą. Prezentowane porady odnoszą się także do zagadnień z zakresu marketingu czy psychologii.
Od 2006 roku tworzymy także newsletter, w którym przekazujemy najnowsze informacje i porady branżowe.

Kontakt

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Wolska 88
01-141 Warszawa

tel. +48 22 270 00 44