Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo przesyłanych danych

By chronić przesyłane do nas informacje, korzystamy z połączeń szyfrowanych protokołem TLS 1.3. Bezpieczeństwo gwarantuje także certyfikat zaufanej instytucji autoryzującej Let’s Encrypt.

Ochrona danych

Nasza firma działa zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Każdy, kto prześle nam swoje dane osobowe, może je potem aktualizować lub usunąć z naszego rejestru.

Bezpieczne logowanie

Kolejnym elementem budującym bezpieczeństwo powierzanych nam danych jest hasło do logowania. Musi ono liczyć minimum 6 znaków. Sugerujemy także, by składało się z przemieszanych dużych i małych liter oraz cyfr.

Płatności

W celu zagwarantowania najwyższej jakości usług, nawiązaliśmy współpracę z systemem PayU, który umożliwia naszym klientom szybkie i bezpieczne przelewy przez Internet.

Serwis ten prowadzony jest przez firmę PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Grunwaldzka 186. Takie rozwiązanie gwarantuje pełne bezpieczeństwo transakcji, w której nasza firma jako partner nie ma żadnego dostępu do danych konta i karty kredytowej (adresatem blokady na karcie kredytowej jest serwis PayU).

W przypadku płatności kartami kredytowymi blokada środków na karcie nie zawsze jest natychmiastowa – następuje ona w ciągu 24 godzin.