Jesteś tu pierwszy raz?
Jak to działa? Założ konto
Ponad 3000 formularzy miesięcznie!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo przesyłanych danych

By chronić przesyłane do nas informacje, korzystamy z połączeń szyfrowanych protokołem SSL (Secure Socker Layer) z 256 bitowym kluczem. Bezpieczeństwo gwarantuje także certyfikat zaufanej instytucji autoryzującej Thawte.

Ochrona danych

Nasza firma działa zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Przesłane dane trafiają do zbioru, który jest zarejestrowany przez Generalnego Inspektora Danych Osobowych – www.giodo.gov.pl. Każdy, kto prześle nam swoje dane osobowe, może je potem aktualizować lub usunąć z naszego rejestru.

Bezpieczne logowanie

Kolejnym elementem budującym bezpieczeństwo powierzanych nam danych jest hasło do logowania. Musi ono liczyć minimum 6 znaków. Sugerujemy także, by składało się z przemieszanych dużych i małych liter oraz cyfr.

Płatności

W celu zagwarantowania najwyższej jakości usług, nawiązaliśmy współpracę z systemem PayU, który umożliwia naszym Klientom szybkie i bezpieczne przelewy przez Internet.

Serwis ten prowadzony jest przez firmę PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Marcelińska 90. Takie rozwiązanie gwarantuje pełne bezpieczeństwo transakcji, w której nasza firma jako partner nie ma żadnego dostępu do danych konta i karty kredytowej (adresatem blokady na karcie kredytowej jest serwis PayU).

W przypadku płatności kartami kredytowymi blokada środków na karcie nie zawsze jest natychmiastowa – następuje ona w ciągu 24 godzin.

Kontakt

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Wolska 88
01-141 Warszawa

tel. +48 22 270 00 44